Zalety klimatyzacji kanałowej

Co to jest klimatyzacja kanałowa ?

Klimatyzacja kanałowa to system klimatyzacji, który obejmuje centralny klimakonwektor. Ta cewka jest ukryta w twoim dachu i jest połączona z każdym z twoich pomieszczeń za pomocą sieci kanałów. Zainstalowanie tego systemu ma wiele zalet. Oto niektóre z najlepszych:

Zalety klimatyzacji kanałowej

Działa w całym domu

Klimatyzator pozwala schłodzić cały dom, a przy niektórych systemach można nawet ustawić różne temperatury w różnych pomieszczeniach, w tym samym czasie. Na przykład możesz chcieć, aby Twoja kuchnia i sypialnia były chłodniejsze niż łazienka lub korytarz, a ten rodzaj systemu pozwala na dokonywanie takich wyborów.

Może być montowany we wszystkich domach

Systemy klimatyzacji kanałowej można montować w nowych domach lub instalować/wymieniać w istniejących domach.

Ledwo widoczny

Niektóre klimatyzatory mogą wyglądać naprawdę brzydko i niezgrabnie wiszące na ścianie, prawda, ale w systemie kanałowym po prostu masz kilka otworów wentylacyjnych w suficie.

Możesz zaoszczędzić pieniądze

Ze względu na możliwości zagospodarowania przestrzennego oraz fakt, rzeczywiście można przełączyć kilka pokoi w dół lub nawet wyłączyć, nie tylko jesteś w stanie sprostać indywidualnym potrzebom w domu, ale jesteś alos stanie nie marnować pieniędzy chłodzenie pokoje nie są używane.

Zmniejsza ślad węglowy

Oszczędzanie energii dzięki systemowi kanałowemu nie tylko pozwala zaoszczędzić pieniądze, ale może również zmniejszyć emisję dwutlenku węgla, o czym należy pamiętać.

Hałas

Jedną z moich domowych nienawiści do klimatyzacji jest dron, szczególnie w nocy. Tak irytujące. Niektóre systemy klimatyzacji kanałowej są prawie bezgłośne. O ileż lepsze jest to!

Możesz więc zobaczyć wiele pozytywnych cech klimatyzacji kanałowej , które naprawdę przyniosą korzyści Twojemu domowi.

Klimateog

Warszawska firma oferująca montaż oraz serwis klimatyzacji. Zapraszamy do kontaktu.